پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی و تحلیل پلان بیمارستان

تحلیل و بررسی بیمارستان ریدینگ انگلیس به همراه پلانها و تصاویر

نمونه موردی و تحلیل پلان بیمارستان

تحلیل و بررسی بیمارستان ریدینگ انگلیس

کد محصول: E443

بیمارستان Circle  Reading  دومین پروژه ارائه شده توسط Circle Health، یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خصوصی است. تسهیلات 10100 متر مربعی جراحی انتخابی را از طریق ارجاع GP هم به صورت خصوصی و هم به عنوان بخشی از گسترش انتخاب بیمار در NHS فراهم می کند. تجربه بیمار برای Circle بسیار مهم است و توجه زیادی به معماری، طراحی داخلی و تجربه کلی بیمار شده است. هدف آنها ارائه تجربه یک هتل به جای بیمارستان است.

تحلیل و بررسی بیمارستان ریدینگ انگلیس

بیمارستان دایره ریدینگ در ریدینگ، در سایتی قرار دارد که برای توسعه بیمارستان چهار طبقه در طرح جامع منطقه تعیین شده است. این مکان در مسیر انتقال بین بلوک های توسعه مسکونی جدید، یک منطقه تجاری موجود و A33 شلوغ به ریدینگ قرار دارد. بیمارستان در دو بخش مجزا خوانده می شود. در ضلع شرقی، یک عنصر آجری دو طبقه شامل مناطق خدماتی و سالن‌های عمل است که به اندازه، متریال و مقیاس مسکن اطراف مربوط می‌شود. از لبه سایت عقب نشینی کرده و از محفظه روبروی آن توسط یک علفزار گل وحشی و درختان پرده می شود.

تحلیل و بررسی بیمارستان ریدینگ انگلیس

بخش قابل توجه تر بیمارستان دایره خوانی در غرب سایت است و از نظر مقیاس به توسعه تجاری در جنوب و غرب مربوط می شود. روکش شیشه ای در مقیاس بزرگ و متمایز از A33 قابل مشاهده است و حضور بیمارستان را از دور نشان می دهد. دو طبقه از دیوارهای پرده ای شیشه ای، سکویی را تشکیل می دهند که بلوک اتاق خواب بستری در بالای آن شناور است. به عنوان یک جعبه ساده بیان می شود، آن را در یک روکش شیشه ای “سبدی بافت” پوشانده شده است. سطح شیشه ای وجوه، سطح بالایی از انیمیشن را ایجاد می کند، یکی از تضادهای بین نور و تاریکی با تأثیر متقابل بازتاب های آسمان و محیط اطراف.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول:تحلیل و بررسی بیمارستان ریدینگ انگلیس به همراه پلان و تصاویر 
  • فرمت فایل:power point
  • تعداد صفحات: 30
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

———————————————————————————————————————

تحلیل و بررسی بیمارستان ریدینگ انگلیس، نمونه موردی بیمارستان،پلان بیمارستان،پاورپوینت تحلیل بیمارستان،استاندارد طراحی بیمارستان،

تحلیل و بررسی بیمارستان ریدینگ انگلیس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن