پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی و تحلیل پلان بیمارستان

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا به همراه پلانها و تصاویر

نمونه موردی و تحلیل پلان بیمارستان

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا

کد محصول: E452

از نظر مفهومی،  بیمارستان ری خوان کارلوس اسپانیا بر پایه ای تنظیم شده است که واحدهای مراقبت بهداشتی، بیماران سرپایی، تشخیص و درمان را در خود جای داده است. بیمارستان در سه ماژول یا ساختمان موازی ساخته شده است که نشان دهنده بهترین ساختارهای ماتریس بیمارستان است. انعطاف پذیری، انبساط، وضوح عملکردی و گردش افقی. روی این سازه دو واحد بستری، دو تاج بیضی شکل کشیده شده با انحناهای دلپذیر که از نظر حسی از اشکال مسکونی افسرده‌کننده «بلوک قرص» متمایز است و از بهترین معماری مسکونی اخیر الهام گرفته شده است: حذف راهروها، در نتیجه سر و صدا. ، گردش متحدالمرکز، نور و سکوت در اطراف یک دهلیز مشترک.

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا

این مدل جدید بیمارستان در سه عنصر اساسی پیکربندی شده است: کارایی، نور و سکوت. بهترین ها در مورد معماری بیمارستان و بهترین ها در معماری مسکونی. از نظر مفهومی، بیمارستان جدید بر اساس ساختاری به واحدهای مراقبت بهداشتی، تشخیص و درمان سرپایی تنظیم شده است. ساختار در سه ماژول یا ساختمان موازی که منعکس کننده بهترین ساختارهای اصلی بیمارستان هستند: انعطاف پذیری، گسترش، وضوح عملکرد و گردش افقی.

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا

روی این سازه دو واحد بستری در بیمارستان چیده شده است، دو تاج بیضی شکل با منحنی های ملایم کشیده شده، نمای متفاوتی از اشکال مسکونی حسی افسرده “بلاک نوار” را ارائه می دهد و از بهترین معماری مسکونی اخیر استفاده می کند: حذف راهروها و در نتیجه حذف صدای مزاحم، گردش متحدالمرکز، نور و سکوت در اطراف یک دهلیز مشترک. دو مفهوم کاربردی فضا: پایه و تاج که به هم پیوند خورده اند تا معماری جدیدی را شکل دهند، مدلی که فرصت درمان را به متخصصان و شهروندان را برای درمان در محیطی که نور طبیعی و سکوت ناشی از آن درمان است، ارائه می دهد.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول:تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا به همراه پلان و تصاویر 
  • فرمت فایل:power point
  • تعداد صفحات: 56
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

———————————————————————————————————————

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا، نمونه موردی بیمارستان،پلان بیمارستان،پاورپوینت تحلیل بیمارستان،استاندارد طراحی بیمارستان،

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن