رساله های کارشناسی معماری

دانلود رساله طراحی سینما + نقشه های اتوکدی کامل

دانلود رساله طراحی سینما + نقشه های اتوکدی کامل

کد محصول:010

چکیده:

  با توجه به عملکرد مجموعه های سینمایی در راستای اهداف اجرائی، بار فرهنگی ویژه ای به طراحی می بخشد. دستیابی به مجموعه مناسبی که می تواند از بخش های کالبدی این مرکز در جهت انتشار و دستیابی به پیشرفت های جهان امروز از طریق تکنولوژی الکترونیک را فراهم کند. بنایی شاخص،هماهنگ، نمادی از فناوری نو و اهداف مترقی اجتماعی می باشد که افق های توسعه این زمینه را روشن می کند.

طراحی یک فضای شهری با توجّه به خلأ ناشی از مراکز جمعی _فرهنگی در فضای جدید شهری و برآورده کردن نیاز معماری سینمایی برای ارتباط بیشتر مردم در فضای سینمایی است. چرا که آندره بازن منتقد فرانسوی می گوید«: فیلم پنجره ای است رو به جهان.»به خاطر پاسخگویی به ایده های فکری و برنامه های فیزیکی، فرمی سیال و رونده ایجاد شده حس حرکت را القا می کند. مجموعه با برقراری ارتباط بین فضای معماری و مردم، فضایی زنده و پویا را شکل می دهد که با ایجاد ارتباط بصری مناسب به یک فضای متنوع شهری دست می یابیم. این فضا در جهت رشد و ارتقاء فرهنگی در راستای کمال معنوی کمک می کند یافته های حاصل از بخش شناخت از جهات راهبردی و کاربردی مبنای بخش طراحی قرار گرفته است. بر مبنای این یافته ها در چهارچوب مبانی نظری اهداف طرح و اصول و معیارهای طراحی تدوین گرفته است.

سینما علاوه بر نوعی از هنر بودن، به علت توان و امکانات بسیار و خصوصیاتی چنان ویژه نه فقط در بر گیرنده کلیه هنرهای دیگر است، بلکه از تمامی آنها فراتر نیز رفته است. سینما ناگهان تبدیل به وسیله ای می شود، بسیار دقیق و در عین حال شاعرانه. آیینه حقیقت، رویاپرداز و خالق معجزات.ساختن یک مجموعه سینمایی یا چند سالن نمایش و بوجود آوردن امکان نمایش چند فیلم در یک مجموعه سینمایی باعث می شود که با استقبال گسترده تری از مردم مواجه شویم. اگر بخش های جنبی سینما نیز خوب طراحی شوند مردم نه فقط به خاطر فیلم بلکه به خاطر آن مجموعه جذب سینما می شوند.

مجموعه سینما لاله دارای عملکردی فرهنگی نیز می باشد. به این طریق که دارای اتاق نقد فیلم می باشدکه به منتقدان امکان نقد فیلم ها را در محیطی مطلوب می دهد. همچنین فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی و هنری امکان خرید را برای تماشاچیان سینما فراهم می آورد و نیز وجود یک کافی نت در مجموعه باعث می شود علاقمندان به اینترنت متصل شوند و با خلق دو گالری امکان نمایش آثار هنری فراهم گردیده است و نیز یک کارگاه هنری، هنرمندان خلاق را به سمت خود می کشاند. وجود فضای سبز و آبنماها،  محوطه سینما را به مکانی تفریحی نیز تبدیل کرده است. امید است که با ایجاد چنین مجموعه هایی بتوان لحظات خوشی را برای مردم بوجود آورد وفرهنگ سازی را درسطح جامعه ایجاد کرد و در نتیجه به شهری مناسب و مطلوب دست یافت.

واژگان کلیدی:دانلود رساله طراحی طراحی سینما،دانلود پابان نامه طراحی سینما،دانلود پلان طراحی سینما،دانلود نقشه طراحی سینما


مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله طراحی سینما + نقشه های اتوکدی کامل
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:147
  • حجم فایل:21 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 42000 تومان

———————————————————————————————————————-

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

——————————————————————————————————————————————————-

 رساله سینما , پروپوزال سینما ، طراحی سینما , برنامه فیزیکی سینما ,دانلود سینما ،دانلود سینما ، رساله سینما ، طراحی سینما ، رساله سینما ، طراحی سینما ،پایان نامه سینما ،پروپوزال سینما

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن