رساله های کارشناسی معماری

مطالعات خانه کودک به همراه نقشه های اتوکدی کامل

کد محصول:۱۰۰۳

چکیده:

فرآیند رشد انسانها , در کودکی , تاثیر بسزایی در شخصیت آنان دارد.عقیده بسیاری از متخصصان تعلیم و تربیت بر این است که شخصیت هر انسان در ۷ سال اول زندگی او شکل می گیرد , فرآیند رشد کودک در سالهای اولیه زندگی متاثر از عوامل بسیاری است.فعالیت , به عنوان عامل اصلی رشد و یادگیری کودک فرآیندی است که در ارتباط با فضا و محیط کودک , رشد همه جانبه او را موجب می گردد.

کشور ما جزء کشورهای جهان سوم و در حال توسعه است. کودکان ما سرمایه های آینده ما برای پیشرفت مملکت هستند. اگر بتوانیم ذهن کنجکاو کودک خودمان قبل از اینکه از مسائل بیهوده پر شود پرورش دهیم و استعدادهای او را در همان کودکی اش بشناسیم و آنها را شکوفا کنیم در آینده هم باعث افتخار ما و هم باعث پیشرفت مملکت خواهند بود.

خانه کودک می تواند بستر مناسبی برای تعلیم و آموزش فرهنگ اصیل ایرانی که ریشه در تاریخ دارد برای کودکان باشد.

دانلود فهرست مطالعات خانه کودک  

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:رساله خانه کودک به همراه نقشه های اتوکدی کامل
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:۸۸ صفحه
حجم فایل:۱۲
 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 32000 تومان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن