رساله های کارشناسی ارشد معماری

مطالعات مجموعه فرهنگی شمس تبریزی به همراه کلیه نقشه ها و فایل های max،کارشناسی ارشد معماری

کد محصو.ل:۸۱۵

چکیده:

پیوند هایی که در یک گروه کوچک و تحت نظارت به دست و پای فرد بسته شده بود، حال برای همیشه پاره شده اند. او در میان توده ای از انسان هایی که با اصل و نسب مختلف در شهرها دور هم جمع شده و موجودیت غیرقابل انکاری دارند، گم می شود. مردم زیادی در اطراف شخص هستند که او فقط گذری با آنها روبرو می شودو از این رو با هیچ یک از آنان نمی تواند از نزدیک آشنا شود. عواطف اجتماعی می توانند فقط در یک دایره ی کوچک و ثابت از انسان هایی که زندگی خود را با یکدیگر تقسیم می کنند، رشد کند. وقتی که چهره ها و شخصیت های بیگانه در اطراف بلاانقطاع عوض می شوند، روح انسان برای این که خود را از سرگردانی حفظ کند، به انزوا پناه می برد. بنابراین آزادی به بهای انزوا پرداخت شده است. صرفنظر از محیط خانوادگی هرکس به حال خود گذاشته شده است.
اینجاست که باید او را دریافت، درد نهان او را فهمید و به شیوه ای که پسندیده و مطلوب باشد، سلامت روان را به او بازگرداند.
با توجه به ویژگیهای امروزی زندگی شهرنشینی و تبعات آن برای قشرادبی، لزوم به وجود آمدن فضایی که امکان حضور سازنده ادیبان و عارفان را در عرصه جامعه هنری فراهم آورده احساس می شود. برای رسیدن به چنین منظوری ایجاد فضایی برای ظهور و فعالیت تخصصی ادیبان و هنرمندان در شاخه های مختلف ادبی که آن هنرمندان در شاخه های مختلف بتوانند نیازهای خود را برای حضور در اجتماع فرهنگی و ادبی برآورده کرده و موجب تبادل اندیشه و اطلاعات ایشان بشود، احساس می شود.
توسعه و ترویج اندیشه هنری و فرهنگی و ادبی، برگزاری نشست های ادبی بین ادبا و عرفا، برپایی سمینارو جشنواره، ارتباط با مراکز فرهنگی و هنری در داخل و خارج از کشور، جمع آوری و نگهداری منابع خاص اطلاعاتی،ایجاد شبکه های اطلاعاتی با دیگر مراکز فرهنگی را می توان از اهداف این مجموعه فرهنگی برشمرد که در سه قسمت اهداف پژوهشی، اهداف اطلاع رسانی تخصصی واهداف آموزشهای تخصصی خلاصه می شود.

منظورازانتخاب این عنوان تنها طراحی یک فضا نیست، بلکه بررسی نقش و تاثیرعوامل طراحی دو بعدی در طراحی های سه بعدی است، به عبارت دیگر بررسی عواملی که بتوانند معماری را در جایگاه هنری و فرهنگی آن یاری رسانند.
چنانچه شناخت نسبت به این حوزه مفاهیم پایه هنری و ادبی کامل صورت بپذیرد، درک معنا، انتقال پیام، مفهوم فضا بهتر دریافت می گردد و در خلق فضاهای بهینه، می توان کارآمدتر عمل نمود، لذا این رساله به دنبال شناخت این اصول و پایه ها ومفاهیم حرکت می نماید تا در رابطه با طراحی فضاهای معماری بتوان کارآمدتر عمل نمود. هدف در این میان پیدا کردن و ترکیب عناصرو کیفیتهایی می باشد که بتوانند دریک سیستم به وحدت لازم برسند و کیفیت مورد انتظار را برای برطرف کردن نیازهای مخاطبان مجموعه ایجاد کنند.

دانلود فهرست مطالعات مجموعه فرهنگی شمس تبریزی، کارشناسی ارشد معماری

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:مطالعات مجموعه فرهنگی شمس تبریزی به همراه  کلیه نقشه ها و فایل های max، کارشناسی ارشد معماری
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:۱۲۵ صفحه
حجم فایل:۴۵
 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 42000 تومان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن