رساله های کارشناسی معماری

مطالعات و رساله مجموعه رستورانی

کد محصول:۱۰۲۹

چکیده:

در کشور ما، حضور رستوران ها و جوامع رستورانی ( با رویکرد ایرانی و بین المللی)، بسیار کم رنگ دیده می شود و در زمینه معماری نیز دانش چندانی حول این محور شکل نگرفته است، شاید این غفلت در تدوین دانش طراحی رستورانی، جای خالی رستوران های کم نقص و در خور توجه را در کشور ما پر رنگ کرده است.

در این پروژه سعی بر آن شده تا اطلاعاتی پیرامون  امور تغذیه، تاریخچه شکل گیری رستوران ها وغذا خوردن در بیرون خانه، انواع رستوران ها، انواع سرویس در رستوران ها، فرهنگ غذا خوردن در کشور های مختلف، پرداخته شده است.

بررسی نمونه های موردی از رستوران های مختلف  سنتی، فست فود، بین المللی که در ایران ساخته شده اند ارائه شده است، که به نقد و بررسی دکوراسیون داخلی و خارجی، تجهیزات رستوران ها و همچنین فضا های داخلی رستوران پرداخته شده است.

علاوه بر آن برای تسلط در امر طراحی رستوران استانداردهای لازم برای فضا های مختلف رستوران، سلسله مراتب طراحی و تجهیزات طراحی، گردآوری شده است.

در ادامه اطلاعاتی پیرامون سازه و تاسیسات پروژه داده شده است. سایت پروژه را مورد بررسی قرار دادیم و در نهایت ایده و کانسپت پروژه داده شده است.

دانلود فهرست رساله مجموعه رستورانی 

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول: مطالعات و رساله مجموعه رستورانی
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:۲۰۰ صفحه
حجم فایل:۱۸
 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 35000 تومان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن