رساله های کارشناسی معماری

مطالعات و رساله معماری مجموعه علمی ورزشی بانوان

کد محصول:۱۰۲۵

چکیده:

 درشیوه های طراحی معماری ، می توان به طراحی بر اساس فرم و عملکرد، تاسیسات و سازه و ایده های طراحی اشاره کرد. که البته دو مورد اول رایج ترین نوع می باشند. ولی معماری به عنوان یک هنر، بالاتر از جوابگویی صرف به نیازهای عملکردی یک بنا می باشد. در طراحی مجموعه هایی با کاربریهای عمومی و کلان، ضرورت پرداختن به تمامی این عوامل و در نظر گرفتن آنها بیشتر مشخص می شود.

هر یک از این بخشها همانند لایه ای از یک طرح اصلی، نقش و جایگاه ویژه خود را ایفا می کند، که در صورت نبود هر یک از این لایه ها، پروژه به تبلور نهایی خود نخواهد رسید.

ارتباط تنگاتنگ و تفکیک ناپذیر این لایه ها، در ساختار سالن های ورزشی و استادیوم ها، طراحی فضاهای ورزشی را به عنوان یک موضوع جذاب معماری مطرح می سازد.

در طراحی این بناها، در کنار جو زنده و مهیج حاکم بر فضاهای ورزشی، لزوم رعایت عملکرد و فرم های مناسب به منظور تحقق این هدف، توجه به موضوعاتی چون استفاده از سازه های خاص و پاسخگویی به حجم زیاد تماشاگران، توجه به پیدایش مصالح جدید، گسترش تکنولوژی، تحولات علمی و همچنین کاربرد تکنولوژی همراه با ملاحظات زیست محیطی و حضور طبیعت در داخل فضای معماری، هم ارزش با دو عامل فرم و عملکرد مطرح می شود.

بنابراین به نظر می رسد، توجه به چنین موضوعاتی می تواند پروژه های طراحی شده را به جنبه های واقعی موجود در دنیای معماری بیشتر نزدیک کند و شاید این امر در پروژه دیپلم که آخرین گام از مراحل دانشکده است، ضروری به نظر می رسد.

دانلود فهرست مطالعات مجموعه علمی ورزشی بانوان 

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول: مطالعات و رساله معماری مجموعه علمی ورزشی بانوان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:۱۶۴ صفحه
حجم فایل:۱۳
 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 32000 تومان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن