رساله های کارشناسی ارشد معماری

رساله مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول : R 52

چکیده:

در اين پژوهش سعي شده که با توجه به سطح پايين پايداري اجتماعي در بسياري از مجتمع هاي مسکوني ، به بررسي نحوه ارتباط اشتراکات شغلي با همسويي انتظار از محل سکونت بررسي گردد. روش تحقيق اين پژوهش کيفي است. در اين پژوه سعي شده است با استفاده از پيمايش به وسيله پرسش نامه به بررسي رفتار و سلايق جامعه نمونه در خصوص مسکن پرداخته شود. هم‌زمان با رشد فیزیکی و اجتماعی شهرها، اشکال گوناگونی از ناهنجاری‌های اجتماعی در حال وقوع است که در پی ان ناامنی در شهرها روی می‌دهد. ناامنی و افزایش جرم در مناطق مختلف شهر یکسان نیست و ابعاد کیفی و کمی آن متفاوت است. محـیطهـای شهری بنا به شـرایط اجتماعی موجـود، یعنی شـکلگیری فضاها، کارکرد فضاها، وجود امکانـات رفـاهی، تراکم، آلودگی های زیست محیطی و …مـیتواننـد بر میـزان امنیــت مــوثر باشــند. مسکن آخرین پناه امن محسوب می‌شود؛ زیرا درصد زیادی از واحدهای تشکیل دهنده محلات شهری، مجتمع‌های مسکونی می‌باشد. یکی از مراکز مهم در پیشگیری از جرم، مجتمع‌های مسکونی می‌باشد. معماران و برنامه ریزان باید در جهت افزایش امنیت و کاهش جرائم طرح‌هایی ارائه دهند.بررسی تاثیرمعیارهـای محیطی بر امنیـت فضاهای مسکونی میتواند منجربه ارایه راه‌کارهایی کـم‌هزینـه برای پیشــگیری و کــاهش جرم و افزایش امنیت اجتماعی در مجموعه‌های مسکونی گردد. روش طراحی در این پژوهش، به صورت کتابخانه ای خواهد بود و با استفاده از یافته های گردآوری شده، طراحی مجتمع مسکونی صورت خواهد گرفت.

کلمات کلیدی:دانلود رساله مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی،دانلود مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:195
  • حجم فایل:4۵ مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

 رساله مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی, پروپوزال مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی ، طراحی مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی , برنامه فیزیکی مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی ,دانلود مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی ،دانلود مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی، رساله مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی ، طراحی مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی، رساله مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی ، طراحی مجتمع مسکونی با رویکرد پایداری اجتماعی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن