رساله های کارشناسی معماری

مطالعات و رساله معماری مرکز امداد و نجات

کد محصول:۱۰۱۷

چکیده:

هر ۱۴ سال یکبار، ایران تجربه یک زمین‌لرزه سنگین با خسارت بالا را به خود می‌بیند، تجارب جهانی و تجارب تلخ وقوع زمین‌لرزه در کشورمان بر این نکته تاکید می‌کند که اگر یک مدیریت بحران مناسب بر کشور حاکم نباشد، در زمان حادثه، تلفات و خسارات بسیار بالایی وارد می‌شود. همانطور که بیان شد کشور ما در معرض حوادث طبیعی و بحران‌ها بوده است از این رو، به کارگیری امکانات و تجهیزات موجود ، پیش بینی و تامین نیازهای اساسی و اضطراری آسیب‌دیدگان در هنگام بلایای طبیعی و بحران ، به منظور ارایه خدمات نجات و امداد رسانی ضروری است، لذا این مشاور تاسیس مرکز بین المللی امداد و نجات را بر اساس اهداف و وظایف زیر پیشنهاد می‌نماید.

افزایش میزان مرگ و میر ناشی از جراحات و آسیب های شدید جسمی به دلیل عدم دسترسی به موقع و کافی به مراکز درمانی مجهز از عواقب بلایا است که دامن گیر بهداشت و درمان منطقه آسیب دیده می شود . لذا مراقبتهای بهداشتی ، درمانی نقش تعیین کننده ای در کاهش مرگ و میر و ناتوانی در بلایا دارد .

دانلود فهرست مطالعات و رساله معماری مرکز امداد ونجات 

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول: مطالعات و رساله معماری مرکز امداد و نجات
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:۲۶۰ صفحه
حجم فایل:۹
 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 30000 تومان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن